Po Chucku Norrisie i Siarze, popularną reklamę postanowił skomentować też Szymon Majewski. Po Chucku Norrisie i Siarze, popularną reklamę postanowił skomentować też Szymon Majewski.

Po Chucku Norrisie i Siarze, popularną reklamę postanowił skomentować też Szymon Majewski. (© YouTube / Szymon Majewski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po Chucku Norrisie i Siarze, niezwykle w ostatnich tygodniach popularną reklamę, postanowił skomentować też Szymon Majewski. Warto zapoznać się z opinią.O nieszczęsnej reklamie, w której Ewelina Lisowska włącza niskie ceny powiedziano już chyba wszystko. Temat analizowali psycholodzy, spece od reklamy, a z małą pomocą internautów także gwiazdy ekranu - Chuck Norris i Siara z Killera.

Teraz głos postanowił zabrać człowiek, który "zna się na reklamie, wielokrotnie występował w reklamach, pisał reklamy, wymyślał reklamy i był copywriterem", czyli Szymon Majewski. Zachęcamy do przemyśleń, to niewątpliwie ważny głos w tej, już ogólnopolskiej, debacie.

Sama sieć zadecydowała też, że da odpocząć telewidzom i słuchaczom, którzy są narażeni na reklamę z udziałem Eweliny Lisowskiej. W rozmowie z serwisem Wirtualne Media, rzecznik prasowy Media Expert przyznał, że kampania była intensywna i zostały już podjęte kroki, żeby w najbliższych dniach zmniejszyć intensywność reklam.A tak spot znanej piosenkarki komentowali już wcześniej wspomniani wyżej Chuck Norris i Siara.Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

znużony (gość)

Zgadzam się z gościem 9732. Reklama OK ale nawet najlepsza reklama podawana w takiej ilości działa odwrotnie do zamierzeń reklamodawcy. Już nigdy nie zajrzę do Media Expert.O właśnie znowu leci w TV,brr !

9732 (gość)

nie no reklama jest fajna ale jej jest poprostu za duzo bo co przerwa to ona jest i w radio tak samo i to jest glowny powod tego zdenerwowania ludzi