"Niepewność" "Niepewność"

(© Okładka książki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Małżeństwo (Justin i Libby ) oraz ich córka Ashlyn zostają porwani z własnego domu i przewiezieni do supernowoczesnego nieczynnego więzienia zbudowanego przez Denbe Construction, firmę należącą do Justina.

Lisa Gardner, Niepewność
PREMIERA: 14 stycznia 2015
Wydawnictwo: Sonia Draga
Cena detaliczna: 37,00 zł
Liczba stron: 416
Oprawa zintegrowana
Wydanie pierwsze

Umieszczeni w jednej celi, czekają na ujawnienie motywów porywaczy, próbując zjednoczyć siły, co nie jest łatwe, bo Justin zdradził żonę, Libby jest uzależniona od środków przeciwbólowych, a Ashlyn ma potajemnego kochanka. Na miejsce porwania zostaje wezwana Tessa Leoni – była funkcjonariuszka policji stanowej Massachusetts, dwa lata wcześniej fałszywie oskarżona o śmiertelne postrzelenie męża. Im więcej informacji o porwanej rodzinie Tessa zdobywa, tym mniejsze widzi dla nich szanse…

Lisa Gardner to popularna amerykańska pisarka, której powieści nie schodzą z czołówki list bestsellerów, doskonale znają ją również polscy czytelnicy. Nakładem wydawnictwa Sonia Draga ukazały się już powieści "Zaginiona", "W ukryciu", "Sąsiad", "Samotna", "Dziecięce koszmary", "Pożegnaj się", "Kochać mocniej".

Literatura zagraniczna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!