Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sokólscy policjanci wyjaśniają szczegóły awantury, w której zginęła 49-letnia kobieta. Kobieta najprawdopodobniej zmarła na skutek ran zadanych nożem.

28 sierpnia, około godzin 1:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokółce otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z domów. Natychmiast pod wskazany adres pojechali policjanci. Wchodząc na posesję zauważyli uciekającego mężczyznę. Zatrzymali go. Okazało się, że kilkanaście metrów dalej leżą zwłoki jego 49-letniej konkubiny. Kobieta najprawdopodobniej zmarła na skutek ran zadanych nożem. Zatrzymany mieszkaniec Sokółki był pijany. Miał blisko 3 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia oraz jaki udział miał w nim 49-letni mężczyzna.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!