Kibice na meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław [ZDJĘCIA]

Adrian Kuźmiuk
Tak bawili się kibice podczas meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Tak bawili się kibice podczas meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław Anatol Chomicz
Mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław przejdzie do historii. Nie tylko z uwagi na wynik, ale i na doping kibiców.

Kibice dopisali na meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok pokonała u siebie Śląsk Wrocław 4:1 i w ten sposób zrehabilitowali się po porażce z Wisłą Kraków. Mimo trudnego początku i stracie bramki w 14. minucie jagiellończycy nie poddali się. W 34. minucie Ivan Runje podał piłkę na wolne pole do Konstantina Vassiljeva. Ten wypatrzył Fedora Cernycha, który zdecydował się na strzał z okolic szesnastki. Piłkę odbił Mariusz Pawełek, ale trafiła ona wprost pod nogi Przemysława Frankowskiego, a ten z bliska skierował ją do bramki.

Już siedem minut później jagiellończycy prowadzili 2:1. W drugiej połowie białostoczanie kontrolowali już mecz i w 59. minucie zdobyli trzecią bramkę. Gol na 4:1 padł w 82. minucie. Strzelał Przemysław Frankowski.

Po przegranym meczu w Białymstoku kibice Śląska Wrocław odreagowali stres w podlaskich sklepach: