Kabaret pod Wyrwigroszem

Kto raz zobaczy na żywo Kabaret pod Wyrwigroszem, nie będzie chciał wychodzić z sali. Artyści świetnie ośmieszają rzeczywistość, a przy tym śpiewają, tańczą i bawią dowcipem. (© mat. organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Co tym razem "Wyrwigrosze” mają do wyśmiania przekonamy się już 7 lutego na scenie Teatru Dramatycznego.

Ta grupa od lat zajmuje ważną pozycję wśród polskich satyryków. Został on założony w październiku 1990 roku z inicjatywy dwóch wesołych gości – Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. W czasach, gdy estradę opanowała tendencja robienia skeczów i piosenek o niczym, u Wyrwigrosza jest inaczej. Kabaret nie zachęca widowni do bezmyślnego rechotu. Każdy jego numer ma swoją praprzyczynę w celnej obserwacji obyczajowej, bądź też w trafnym wypunktowaniu słabych stron naszych politycznych elitek. Artyści Kabaretu pod Wyrwigroszem traktują publiczność jak inteligentnego partnera.Kabaret pod Wyrwigroszem powołał do życia niezwykle wyrazistą rodzinę Kresowiaków, zaśpiewał pastisz "Jożina z Bażin" o wdzięcznym tytule "Donald marzy", wskrzesił przedwojenny szmonces w pamiętnym skeczu o kupowaniu meczu.Co tym razem "Wyrwigrosze" mają do wyśmiania przekonamy się już 7 lutego na scenie Teatru Dramatycznego. Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski oraz obecny duchem Tomasz Olbratowski wystąpią w Białymstoku dwukrotnie – o godz. 17 i 19.Bilety na ich widowisko kosztują 70 zł, dostępne są w biurze ogłoszeń "Kuriera Porannego" przy ul. św. Mikołaja 1 (na parterze) oraz na stronach: www.biletynakabarety.pl i www.biletyna.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!