3 grudnia, o godzinie 15.45, Jagiellonia Białystok- Podbeskidzie Bielsko-Biała [na żywo].

Jagiellonia przegrała z Podbeskidziem 0:2 [zdjęcia]

93′
Zakończenie meczu
Jagiellonia Białystok przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:2. Wynik na pewno zasłużony dla obu stron
92′
Zwykły wpis
Strzał na wiwat Patejuka wysoko nad bramką
90′
Żółta kartka
Thiago Cionek - za faul
89′
Zwykły wpis
Demjan powalczył w polu karnym gospodarzy o piłkę w przeciwieństwie do graczy Jagiellonii i zdołał oddać strzał. Tyle że niecelny
86′
Komentarz użytkownika
Qrow - wielu kibiców nie ma, ale piłkarze Jagiellonii mogą liczyć na doping. Jednak bez rewelacji, na pewno bywało lepiej
83′
Zmiana zawodnika
Liran Cohen zmieniony przez Macieja Rogalskiego
82′
Zwykły wpis
Kupisz do wbiegającego w pole karne Burkhardta, który strzelił bez przyjęcia nad poprzeczką
81′
Zwykły wpis
Celny strzał z trzydziestu metrów Burkhardta pewnie złapał Zajac
79′
Zwykły wpis
Mocny strzał z dystansu Patejuka odbił na bok Ptak
78′
Zwykły wpis
Malinowski płasko zagrywał w pole karne, gdzie spóźniony Demjan nie sięgnął piłki
77′
Komentarz
Malinowski ograł z łatwością Cionka. Wypuścił sobie piłkę do przodu i obiegł obrońcę Jagiellonii tak jak chciał. To obrazuje różnicę jaka dzieli dziś obie drużyny
75′
Zwykły wpis
Patejuk ładnie zszedł z prawego skrzydła do środka, uderzył mocno i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką
75′
Za Sebastiana Ziajkę wszedł Piotr Malinowski. Tak więc strzelcy obu goli już poza boiskiem
73′
Zwykły wpis
Rasiak podał wzdłuż bramki gości ponad Zajacem, jednak spóźniony Kupisz zamiast zdobyć gola, sfaulował rywala
72′
Zwykły wpis
Dancik strzelił wysoko, ale... wszerz boiska
71′
Zwykły wpis
Rasiak faulował Cohena w środowej strefie boiska
70′
Zwykły wpis
Demjan uprzedził Ptaka, umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym

Tomasz Kupisz - za dyskusje z sędzią. Dodajmy, że uzasadniony, bo skrzydłowy był faulowany, ale sędzia miał inne zdanie