Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze [relacja]

Polskapresse
Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:1. Zaraz po meczu na tej stronie umieścimy fotorelacje z meczu.

Jagiellonia pokonała na swoim boisku Górnika 2:1 [ZDJĘCIA]

Tomasz Frankowski strzelił 160. i 161. gola

95′
Zakończenie meczu
Sędzia Raczkowski kończy spotkanie w Białymstoku. Jagiellonia po słabym meczu zasłużenie wygrywa z Górnikiem 2:1. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej
90′
Komentarz
3 minuty doliczone

88′
Żółta kartka
Za nieprzepisowe zatrzymanie Pawłowskiego
87′
Zwykły wpis
Chaos, chaos dominuje na boisku w ostatnich minutach

85′
Komentarz
Nudna końcówka meczu. Nikt nie umie stworzyć sobie dogodnej sytuacji podbramkowej.
83′
Zmiana zawodnika
Michał Pazdan opuszcza boisko
82′
Zwykły wpis
Po mocnej wrzutce z prawej strony Kupisza Skorupski z problemami łapie piłkę
80′
Gol
Mariusz Magiera dośrodkowuje wprost na głowę Arkadiusza Milika, który pewnie pokonuje Sandomierskiego!!

78′
Kontuzja
Pejovic leży na boisku - na murawę wejdą masażyści

77′
Aleksander Kwiek ukarany po raz 4 w tym sezonie żółtą kartką za faul na Grzybie
74′
Z boiska schodzi strzelec dwóch bramek Tomasz Frankowski. W jego miejsce Jan Pawłowski