Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po ostatniej przegranej z Lechem Poznań (2:3) Jaga nadal ma zero punktów. Po błyskawicznym odrobieniu dziesięciu minusowych żółto-czerwoni jakby się zatrzymali. Można to tłumaczyć rywalami, z którymi białostoczanie musieli się zmierzyć w ostatnim czasie (Wisła Kraków, Lech Poznań). Najbliższy meczy z Piastem Gliwice może być przełomowy. Może, ale tradycyjnie nie musi bo to mecz wyjazdowy.

Jak powszechnie wiadomo, Jaga na wyjazdach to cień Jagiellonii u siebie. Ów przełamanie może właśnie nastąpić, jeżeli w końcu białostoczanie będą wygrywać na wyjazdach. Mamy obecnie 12 punktów straty do lidera. Nawet jeżeli gramy tylko o utrzymanie, to musimy zagrać najlepszy sezon w życiu, żeby z ekstraklasy nie spaść. Na czynniki lepszej gry będzie się składać właśnie wygrana w Gliwicach zamiast spodziewanego remisu lub niespodziewanej porażki.

Mecz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice w niedzielę 20 września o godz 14.45 na stadionie przy ul. Okrzei.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!