"Widzę Cię" "Widzę Cię"

(© Okładka książki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czyżby nadszedł czas kolejnej trylogii, próbującej powtórzyć sukces "Pięćdziesięciu twarzy Greya"?

Cao Irene, Widzę Cię
PREMIERA: 14 stycznia 2015
Wydawnictwo: Sonia Draga
Cena detaliczna: 37,00 zł
Liczba stron: 304
Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie pierwsze

Gdyby dało się uchwycić przyjemność, Elena robiłaby to oczami. 29-latka, piękna i niewinna, nie wie, czym jest namiętność. Jej świat to sztuka i barwy, jak te tworzące fresk, którego restauracji podejmuje się w Wenecji, magicznym mieście, w którym przyszła na świat. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Leonardo, międzynarodowej sławy szefa kuchni, który nagle zjawia się w jej życiu, powoduje przewrót w jej romansie z Felippo, na co już wcześniej miała ochotę i co najważniejsze, całkowicie odmienia jej życie erotyczne. Leonardo, nieoczekiwany mieszkaniec pałacu, w którym pracuje Elena, otwiera przez nią bramy raju, do których tylko on posiada klucze. Tajniki sztuki kulinarnej, która w jego rękach staje się ekstazą dla podniebienia, to nie jedyne atuty Leonarda – mężczyzna wie, że rozkosz, to podbój wszystkich zmysłów, że ma ona swój kształt, zapach i smak. Leonardo wiedzie Elenę aż do granic obsesji. Jednak jest pewien warunek.

Kolejne tomy ukażą się w styczniu ("Słyszę Cię") i w marcu ("Pragnę Cię) 2015 roku.

Irene Cao pochodzi z Pordenone (region Friuli, Wenecja Julijska). Studiowała filologię klasyczną w Wenecji, tam także uzyskała doktorat z historii antycznej. Obecnie żyje w małym miasteczku w Friuli. Prawa do jej trylogii erotycznej składającej się z tomów "Widzę cię", "Słyszę cię" i "Pragnę cię" zostały sprzedane wydawcom z 14 państw, a same książki plasują się na szczytach międzynarodowych list bestsellerów.Literatura zagraniczna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!