Happening, debata, koncert, projekcja filmu – ciekawie zapowiada się drugi dzień festiwalu „Inny wymiar”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wszyscy białostoczanie, którzy chcą się przenieść w przeszłość powinni się zjawić na Rynku Kościuszki. 2 września staną tam archiwalne zdjęcia białostoczan z otworami na głowę. Każdy będzie mógł sprawdzić, jak pasuje do tamtej historycznej scenerii. Happening „Jesteśmy tacy sami" rozpocznie się o godz. 17.

O godz. 18 w Centrum im. Ludwika Zamenhofa rozpocznie się debata pt. „Polska- Rosja, braterstwo czy wrogość?" z udziałem dziennikarzy, politologów, historyków, artystów, m.in. Szamira Zakirava z Muzeum Narodowego na Kremlu. Później warto wrócić na rynek, gdzie o godz. 19 w świat żydowskiej kultury muzycznej przeniesie nas zespół Klezmafour.

Za zakończenie dnia w ramach przeglądu filmowego „Sąsiedzi” w kinie Forum będzie można obejrzeć film „Polska love serenade" w reżyserii Moniki Anny Wojtyłło, która mieszka i pracuje w Niemczech. Po projekcji spotkanie z reżyserką. Pokaz o godz. 20.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!