HBO wyemituje odcinek specjalny "Gry o tron" HBO wyemituje odcinek specjalny "Gry o tron"

HBO wyemituje odcinek specjalny "Gry o tron" (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stacja HBO ogłosiła emisję specjalnego odcinka piątej serii "Gry o tron".

Specjalny odcinek serialu pt: "A Day in the Life" pojawi się na ekranie 8 lutego 2015 roku. Produkcja podobny odcinek specjalny wyemitowała także przed czwartym sezonem "Gry o tron".

Serial jest adaptacją sagi "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George'a R. R. Martina. Za wersję ekranową odpowiada David Benioff i D. B. Weiss. Amerykańska premiera odbyła się 17 kwietnia 2011 roku, w Polsce serial zadebiutował dzień później. W ciągu 24 godzin serial został ściągnięty około 1,5 miliona razy. Do tej pory wyemitowano cztery serie serialu, czyli 40 odcinków.

Nieoficjalnie mówi się, że serial powróci do ramówki HBO na początku kwietnia.


Seriale

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

luk (gość)

a może by tak o zamkniętych przychodniach panowie dziennikarze?
a teraz zamknijmy oczy i wyobraźmy sobie, że rządzi PIS; wszystkie wiadomości pokazują chorych, na wózkach, o kulach podążających w kierunku zamkniętych przychodni; statystyki - ilu pacjentów zmarło, ilu umrze; ścigani posłowie partii rządzącej, okupacja dziennikarzy pod Sejmem, gabinetem ministra zdrowia, premiera, prezydenta; w TV wszystko na czerwono,.....
ale rządzi PO,......,spoko, luzik, chorzy? niech umierają, .........

Entuzjasta polszczyzny (gość)

Wreszcie myślący autor artykułu, który pisze "seria", nie "sezon"!
Gdyby serial składał się z sezonów, musiałby nazywać się "sezonial" albo jakoś tak. Niestety ten rażący błąd jest powtarzany na wielu stronach, portalach itp.