Pirat drogowy pędził 132 km/h Pirat drogowy pędził 132 km/h

Pirat drogowy wpadł w Gutach (© KWP Białystok)

Pirat drogowy złapany przez policyjną kamerę. Kierowca skody jechał z prędkością 132 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała prędkość do 50 km/h.

Pirat drogowy przekroczył prędkość o 82 km/h. Został zatrzymanyPolicjanci białostockiej drogówki patrolowali w miniony wtorek drogę krajową numer 61 pomiędzy Szczuczynem a Grajewem. Około godziny 13.00 w rejonie miejscowości Guty mundurowi zauważyli skodę, której kierowca - pirat drogowy - jechał z niebezpieczną prędkością. Kamera zainstalowana w radiowozie zarejestrowała 132 km/h w miejscu, gdzie maksymalna dopuszczalna prędkość to 50 km/h.

Pirat drogowy pędził skodą 132 km/h


Pirat drogowy złapany na kamerę. Pędził 132 km/hPirat drogowy został zatrzymany. Okazało się, że za jego kierownicą siedział 38-letni mieszkaniec gminy Siechnice w województwie wrocławskim. W związku ze swoją niebezpieczną jazdą mężczyźnie zostało odebrane prawo jazdy, został ukarany 500-złotowym mandatem a na jego koncie przybyło 10 punktów karnych.

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Kazik (gość) (gość)

  Wydaje Ci się. Wyprzedzali na tyle daleko przed przejściem, że zdążyli wrócić na prawy pas jeszcze przed linią ciągłą rozdzielającą pasy ruchu bezpośrednio przed przejściem

  8814 (gość)

  no dobra jechał ponad 130 km/h ale co dalej ? psiarskie z wrażenia sie zesrali czy jak ? bo jak nie to co to za nowina ................ żadna

  jaco (gość)

  no dobra jechał ponad 130 km/h ale co dalej peisrskie z wrażenia sie zasrali czy jak ? bo jak nie to co to za nowina ................ żadna

  gość (gość)

  Czy mi się wydaje, czy radiowóz wyprzedzał bezpośrednio przed przejściem dla pieszych? Ile "normalny" kierowca dostałby za to punktów i mandatu? Manewr ten nie był niczym usprawiedliwiony, ponieważ wykroczenie zostało juz zarejestrowane.