Gra o Tron s07e03 [sezon 7 cda, zalukaj online za darmo] - Gdzie oglądać w Internecie? Gra o Tron online za darmo. Sezon 7, odcinek 3 [GRA O TRON S07E03 CDA, ZALUKAJ, Youtube]

Gra o Tron s07e03 [sezon 7 cda, zalukaj online za darmo] - Gdzie oglądać w Internecie?


W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia.

Gra o Tron (Games of Thrones) S07E03 online PL napisy CDA

ZOBACZ:Gra o tron s07e02 online za darmo [cda, zalukaj]. Gdzie obejrzeć Grę o tron?

Gra o Tron s07e03 [sezon 7 cda, zalukaj online za darmo] - Gdzie oglądać w Internecie?


Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę.

Gra o tron, sezon 7 - nowy trailer serialu HBO


ZOBACZ:Gra o tron s07e03 online za darmo [cda, zalukaj]. Gra o tron nowy odcinek

Gra o Tron s07e03 [sezon 7 cda, zalukaj online za darmo] - Gdzie oglądać w Internecie?Jednak dla wielu z nich walka o władzę to również walka o życie. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie pojawia się nowe, nieznane i przerażające zagrożenie. Bijący rekordy popularności serial produkcji HBO jest ekranizacją bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia".

Gra o Tron s07e03 [sezon 7 cda, zalukaj online za darmo] - Gdzie oglądać w Internecie?W produkcji Gra o tron występują m.in.: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey (300: Początek imperium), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy Peter Dinklage (Dróżnik), Nikolaj Coster-Waldau (Królestwo niebieskie, Łowcy głów) oraz Emilia Clarke (Terminator Genisys). W 2012, 2015, 2016 oraz 2017 roku Gra o tron zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii "najlepszy serial obyczajowy".

Gra o Tron s07e03 [sezon 7 cda, zalukaj online za darmo] - Gdzie oglądać w Internecie?[/sc

Jedyną legalną możliwością obejrzenia 7. sezonu serialu Gra o tron w internecie jest jego transmisja na platformie internetowej HBO GO. Tam też będzie dostępny 3 odcinek Gry o tron. Odcinek 2 Gry o Tron można obejrzeć na kanale HBO 31 lipca. Nowe odcinki "Gry o tron" będą pojawiać się w HBO i HBO GO w każdy poniedziałek, począwszy od 17 lipca. Przypominamy, że siódmy sezon liczy siedem odcinków.

TM Tomasz Knapik lektorem "Gry o Tron"

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!