Gospoda Podlaska - Białystok

Gospoda Podlaska w Białymstoku

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Oczywiście, że Gospoda Podlaska kojarzyć się ma prawo z jedzeniem podlaskim. Ale może nie tylko? O tym należało się przekonać, co też uczyniliśmy, wybierając się do rzeczonego lokalu po kilkumiesięcznej przerwie.

Gospoda Podlaska mieści się przy ul. Żelaznej 9 lok. 15. Niby to szeroko rozumiane centrum, ale trzeba się tutaj specjalnie wybrać. Wystrój jest rustykalny, z fajnym klimatem, polecamy do kontemplacji zwłaszcza to, co się dzieje na ścianach oraz... żubra. Co prawda trochę mało tu miejsca, więc trudno sobie wyobrazić komfort jedzenia, gdyby wszystkie miejsca były zajęte.Jeśli chodzi o menu, to faktycznie pełno tu dań tradycyjnych, zup oraz ziemniaków pod każdą możliwą postacią. My jednak, jak się rzekło, szukaliśmy czegoś innego.Naszą uwagę zwróciło żarkoje. Danie ukraińskie, według menu. Oznacza ono wołowinę duszoną z warzywami i ziemniakami, podawaną w gorącym kociołku i z miksem sałat. Według menu. Cena – 19,50 zł.I faktycznie, podawane jest efektownie, w kociołku. Gorące. Sycące. Pyszne. Dla głodnego osobnika, jako samodzielne danie, starczy za cały obiad. Zdecydowanie nie jest to danie dietetyczne (ani szczególnie tanie), więc lepiej sobie na nie pozwolić tylko od czasu do czasu.Szczegóły cenzurki (w skali 0-6):jedzenie –5wystrój – 5klimat – 5

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!