Dziecko demoluje sklep  w USA Dziecko demoluje sklep  w USA

Dziecko demoluje sklep w USA (© za: youtube.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

29 grudnia na serwisie Youtube.pl pojawił się filmik: "Kid Destroys Dollar Store".

Na trzyminutowym filmiku widzimy, jak kilkuletnie dziecko demoluje sklep w USA. Jeśli któryś z klientów marketu zwróci mu uwagę, chłopiec rzuca w niego przypadkowymi towarami.

Czy jest to przykład na bezstresowe wychowanie? Co o tym myślicie? Na Wasze komentarze czekamy pod artykułem.

Kid Destroys Dollar Store: wideo
Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sprzedawca (gość)

Przed chwilą opisałem, ze w Chodzieży zachowanie dzieci i ich opiekunów stosownie do skali miasta jest podobne ! I wpisu nie ma ? Dlaczego ? Rodzice nie reagują gdy ich dzieci wywracają manekiny, rozbijają je, smarują czekoladą towary handlowe, kruszą chrupki, drą się jak zwierzęta, biegają jak " na haju" i pełnym gazem i plują. ZERO REAKCJI a jeśli już jest - to agresja z pianą " na pysku" skierowana do personelu ! " Co nie mieliście do czynienia z niegrzecznym dzieckiem ?" - Każdy sprzedawca powstrzymuje się od odpowiedzi mniej więcej takiej : " Babciu, z niegrzecznymi dziećmi mieliśmy już do czynienia ale nie z potworami! Coś takiego powinno się trzymać na krótkiej smyczy i to w piwnicy albo do psychiatry !!! " Jakoś do nikogo nie dochodzi to, że sprzedawca ma swoją odporność i pracuje dla klienta aby atmosfera zakupów była miła a sklep to nie jest bezpłatny poligon dla potworów !!!