Ok Ok

Ok. 200 schroniskowych psów szuka nowego, bezpiecznego domu. Część z nich będzie można poznać w weekend przy kawie. (© Materiał organizatora)

W przyszły weekend w Białymstoku odbędzie się akcja „Herbatka na czterech łapkach”. W kawiarniach będzie można poznać psa ze schroniska.

Francja Elegancja, Kawiarnia Akcent, Flow Food, Lipowa 12, Fly High Coffee, Hary Pub, Kawiarnia Zachodnia, Lokalna Bistro, Baristacja, Krowarzywa, Ratuszowy, Cukiernia Madeline, Bułka z Masłem - w tych białostockich lokalach w sobotę i niedzielę, 25-26 listopada będzie można spotkać ponad 40 psów-podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Będą gośćmi w ramach nowej akcji „Herbatka na czterech łapkach”.

Czytaj też: Pies Lilly gwiazdą Instagrama. Promuje Podlaskie

- To okazja do poznania się bliżej, do pogłaskania naszego pupila, do pogadania przy herbatce i ciastku. Może któryś z nich skradnie czyjeś serce? - mówi Magda Korput wolontariuszka i jedna z organizatorek akcji.

- Każdy pies czy to właścicielski czy schroniskowy, powinien być socjalizowany. Im więcej nowych dźwięków, ruchów, zapachów pozna, tym łatwiej będzie mu w psim życiu. A poznawanie nowych rzeczy będzie traktował jak świetną zabawę - dodaje Justyna Januszyk, koordynatorka wolontariatu w schronisku.

To także okazja do rozmowy z wolontariuszami. Do końca roku schronisko szuka nowych osób, które regularnie chcą pomagać potrzebującym zwierzakom.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!