Cypis znalazł obrączkę po koncercie Cypis znalazł obrączkę po koncercie

Po koncercie Cypisa w Białymstoku znaleziono obrączkę. Właściciel ma okazję ją odzyskać (© Facebook/cypisolo)

Kontrowersyjny wykonawca Cypis napisał na Facebooku, że po koncercie w Białymstoku znaleziono obrączkę, prawdopodobnie męską. Właściciel może się po nią zgłosić, ale... jest jeden warunek.

Być może na koncercie w stolicy województwa ktoś bawił się aż za dobrze, w wyniku czego stracił obrączkę ślubną. Zguba została znaleziona przez Cypisa - kontrowersyjnego wykonawcę i autora remixów.

- Graliśmy ostatnio koncert w Białymstoku i pod łóżkiem w hotelu została znaleziona obrączka.Jak na nasze oko należy ona do mężczyzny i nie chcemy wnikać dlaczego nie miał jej na palcu :) - napisał wykonawca na swoim oficjalnym profilu FB. - Jeśli znajdzie się właściciel to niech napisze na adres cypisolo@vp.pl. Zguba zostanie odesłana jeśli właściciel poprawnie napisze jaki jest grawer? Imię małżonki, dzień, miesiąc i rok ślubu.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: