Polskapresse
T-Mobile Ekstraklasa - Cracovia - Jagiellonia 0:0 [relacja]

T-Mobile Ekstraklasa. Cracovia - Jagiellonia 0:0 [zdjęcia]

Zwykły wpis
Cracovia w tym meczu przeważała, ale nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji i na swoje konto może zapisać sobie tylko jeden punkt.

96′
Zakończenie meczu
VIsnakovs zagrywa do Szałachowskiego, a ten strzela w obrońcę! Koniec meczu!

95′
Zwykły wpis
Dośrodkowanie w pole karne, ale piłka opuszcza plac gry, Kaczmarek o bramki.
94′
Gwizdek
Hosek trafiony stopą w głowę. Kaczmarek biegnie po piłkę.
93′
Zwykły wpis
Strzał Boljevica i pewnie łapie Sandomierski.

93′
Zwykły wpis
93′
Żółta kartka
Norambuena ukarany żółtą kartką!
92′
Gwizdek
Faul na Bartczaku, będzie rzut wolny z 18. metrów! Czy do piłki podejdzie Boljević?

91′
Ważne zdarzenie
Visnakovs uderza na bramkę i Boljević dobija w boczną siatkę! 4 minuty doliczone do tego spotkania.
89′
Gwizdek
Popisowa klepka zawodników Jagiellonii, ale Dzalamidze zostaje złapany na spalonym.
88′
Zmiana zawodnika
Kontuzjowany Porębski zostaje zmieniony przez Arzumanjana.
87′
Kontuzja
Skurcze łapią zawodnika Jagielloni, na boisko wchodzą nosze.
87′
Potężna bomba Boljevica, Sandomierski odbija nad siebie i piłka uderza w poprzeczkę!

85′
Zwykły wpis
Wrzutka Frankowskiego z kornera, futbolówka przechodzi całe pola karne i wychodzi za linię końcową.
84′
Zwykły wpis
Centra w pole karne i Hosek główkuje na rzut rożny.
84′
Zwykły wpis
Dośrodkowanie w pole karne i znowu futbolówkę łapie bramkarz Jagi.
83′
Niesygnalizowany strzał Szałachowskiego, piłka po rykoszecie pada na piąty metr gdzie w woleja uderza Bokjević! Piłka zmierza tuż koło słupka, ale pięknie broni Sandomierski!
82′
Zwykły wpis
Strzał z dystansu i pewnie łapie piłkę Kaczmarek.
81′
Gwizdek
Podanie na dobieg do napastnika Cracovii, Van der Biezen dopada do piłki, ale arbiter wskazuje pozycję spaloną. Wściekły Holender.

Więcej na stronie: Ekstraklasa.net