Piccolo tylko za okazaniem dowodu Piccolo tylko za okazaniem dowodu

Piccolo tylko za okazaniem dowodu (© za: youtube.pl )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

29 grudnia w serwisie YouTube pojawił się filmik "Piccolo na dowód ? Tylko w Polsce!".

Na zaledwie 26 sekundowym filmiku widzimy dwóch nastolatków, którzy chcą kupić szampan bezalkoholowy Piccolo. Sprzedawczyni sklepu Dino poprosiła chłopców o dowód, a kiedy się okazało, że go nie mają nie sprzedała im szampana. Co o tym myślicie? Na Wasze komentarze czekamy pod artykułem.

Piccolo na dowód ? Tylko w Polsce!Hallo

Komentarze (34)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Szalona (gość) (rulez)

Widzisz co piszesz? Sprzedawca jest odpowiedzialny za towar powyżej 0,5 %. Musi dowód sprawdzać.!!!! Przestań pisać głupoty!!!!!

ziomek (gość)

Hahaha. Ja kupowałem wczoraj w Polomarkecie, ale na szczęście nie spytali mnie o dowód xD

xxx (gość)

Hahahaha a ten jegomosc zawsze mamusia sie broni to niezla awanture by zrobila jakby sprzedali

klient (gość)

Komentarze typu "do zwolnienia" sa zalosne, widac ze niektorzy nie pracowali zapewne nigdzie nie wspominajac o markecie. Jakby sprzedala to byloby oburzenie ze jakim prawem... a po 2 z tego co wiem jest zakaz fotografowania i nagrywania nasklepie wiec moga pozwac autora filmu ;-)

gosc (gość)

Nawet poprawnego adresu nie znacie... niech pyta wielkie halo, rodzice mogli kupic a potem przyszliby z wontami ze jak to tak sprzedawac

normalny MYŚLĄCY klient (gość) (rulez)

Zgadza się że "nie ma prawa legitymować..."ale MA PRAWO odmówić sprzedaży np.tytoniu czy alkoholu osobie co do której ma wątpliwości że jest pełnoletnia bo gdyby się okazało że sprzedał te używki osobie niepełnoletniej to popełniłby PRZESTĘPSTWO, więc w osobistym interesie osoby kupującej jest udowodnić sprzedawcy że jest pełnoletnia choć NIE MUSI tego robić.

rulez (gość)

Sprzedawca nie ma prawa legitymować żadnej osoby, do tego są tylko uprawnione władze... tak samo piccolo i akcesoria tytoniowe mozna sprzedawać nieletnim tak jak "piwa" które mają 0,5 % lub mniej .. Więc w czym problem ? Czasami poprostu ktoś się pomyli i tyle..

lunek (gość)

taką mamy porąbaną politykę w Polsce
dla mnie to jest głupota że sprzedawczyni nie pozwoliła na tego niby szampana
wydać piłem tego niby szampana to jest zwykły napój gazowany a smakuje jak
oranżada czerwona a jak posłowie z Warszawy chleją wina i jeżdzą po alkoholu
ale nie policja mają to w gdzieś to są tchórze

normalny MYŚLĄCY klient (gość) (ona)

No cóż jeżeli nie widzisz różnicy między prezerwatywą a butelką to brawo a poza tym takie idiotyczne zarządzenia wydają pewnie takie jak ty a podwładny musi je przestrzegać bo inaczej go zwolnicie pod byle pretekstem śmierdzący PRYWACIARZE- KRWIOPIJCY!

normalny MYŚLĄCY klient (gość) (Mierol)

ZWOLNIĆ to należy ciebie.Pomyśl zanim coś napiszesz, jakiś idiota "prezes"wydał idiotyczne zarządzenie a ty chcesz zwalniać bogu ducha winną wykonawczynię tego idiotyzmu.Fakt myśleć trzeba, ale uważaj aby ciebie ktoś kiedyś nie "ZWOLNIŁ"

okok (gość)

Współczułbym kasjerce, gdyby im to sprzedała. Wtedy dopiero byłaby pożywka i sensacja. Teraz jest tylko wesoło i niestety prawidłowo, zgodnie z przepisami.