Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bawiące się dzieci w Białymstoku odnalazły znaczną kwotę pieniędzy. Znalezisko przekazały ojcu, a ten Policji. Teraz funkcjonariusze poszukują właściciela zguby.

22 sierpnia, po południu policjanci z III białostockiego komisariatu zostali wezwani na interwencję. Zgłaszającym bardzo nietypową sprawę był mężczyzna mieszkający w jednym z bloków przy ul. Powstańców. Chodziło o znaczną kwotę. Na miejscu policjanci ustalili, że kilkoro dzieci w trakcie zabawy znalazło pieniądze. Była to pokaźna suma, którą maluchy postanowiły przekazać ojcu jednego z nich. 54-letni mężczyzna nie wahał się ani chwili, o znalezisku natychmiast poinformował Policję. Teraz funkcjonariusze poszukują właściciela zguby.
Policjanci proszą poszkodowanego o kontakt z Komisariatem III Policji w Białymstoku przy ul. Upalnej 36 – tel. /085/ 670 32 55.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!