To pierwsza tego typu kabaretowa inicjatywa w naszym mieście. Teraz także ty możesz być autorem skeczu, który wykonają znani kabareciarze

Portal MM Białystok zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niecodziennym przedsięwzięciu przygotowanym przez Piotra Mozart Mocarskiego (Kabaret Mocarski) i Grzegorza Pilata z Kabaretu Idea.
 
Białostocki Poligon Kabaretowy daje niepowtarzalną szansę wszystkim autorom skeczy i młodym kabaretom, które chcą pokazać się publiczności. Jeśli napisałeś ciekawy skecz lub masz na niego pomysł, to pozwól zrealizować go poligonowym kabaretom. Autorzy najciekawszych z nich oczywiście otrzymają darmowe zaproszenie na imprezę. Najlepszy tekst zostanie opublikowany także w lokalnej gazecie.
Skecze i piosenki w wykonaniu Kabaretu Bajeczka, Idea, Mocarski i Numer Dwa to tylko niektóre z atrakcji czekających na publiczność podczas najbliższej imprezy. Dodatkowo będzie można obejrzeć skecze w składach mieszanych. Na każdym Poligonie będzie również Gość Specjalny.
Białostocki Poligon Kabaretowy jest otwarty na wszystkie, a w szczególności młode kabarety.  Wszyscy chętni wystąpić podczas Białostockiego Poligonu Kabaretowego prosimy o kontakt na adresem: poligonkabaretowy@op.pl Więcej informacji również na stronie poligonkabaretowy.republika.pl
 
Pierwsze strzelanie śmiechem na poligonie kabaretowym już 19 października o godzinie 19:00 w Klubie Gwint. Gościem specjalnym występu będzie Krzysztof Szubzda - aktor kabaretowy i satyryk.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: