Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 1:1 [ WYNIK]

TOM
Zapraszamy na relację LIVE z meczu pierwszej ligi piłki nożnej pomiędzy drużynami: Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 1:1 [WYNIK].

3850 Widzów oglądało jak Arka rozgrywa swój chyba najsłabszy mecz w tym sezonie. Gdynianie remisują 1:1 ze słabą Olimpią i znacznie utrudniają sobie walkę o awans.

94′ Zakończenie meczu
Sędzia Tomasz Kwiatkowski kończy mecz! Niespodzianka w Gdyni, Arka remisuje z Olimpią!

93′ Żółta kartka

Kartka dla Tomasika za faul taktyczny.
92′ Zmiana zawodnika

Ostatnia dziś zmiana, boisko opuszcza Dziedzic, a na boisko wbiega Cieciura.
91′ Komentarz

Kolejny zawodnik Olimpii lezy na boisku i ma skurcze.

90′ Komentarz

Sędzia dolicza 4 minuty, 4 minuty nadziei dla Arki.
89′ Żółta kartka

Żółta kartka dla Jarzębowskiego za faul w środku pola. To jest po prostu TEATR, zawodnik Olimpii pozoruje kontuzję by opóźnić grę. Ale gdy przybiegły nosze, wstaje i chodzi jak zdrów.

88′ Zwykły wpis

Fatalne zagranie Radzewicza. Strata.
87′ Zwykły wpis

Gra jest bardzo szarpana, zawodnicy Olimpii ciągle stopują grę i kradną cenne sekundy.
86′ Zmiana zawodnika

Zmiana w Arce, boisko opuszcza Flis, a w jego miejsce Niedziela.

85′ Komentarz

O dziwo nagle zawodników Olimpii zaczęły łapać skurcze...

84′ Żółta kartka

Żółta kartka dla Cieśliskiego za blokowanie Szlagi i w efekcie opóźnianie gry.
83′ Zwykły wpis

Jarun kładzie się na zawodniku Olimpii i mamy faul.

Tutaj też możemy śledzić relację na żywo

Rzut wolny dla Olimpii, dośrodkowanie pewnie wybija Szlaga.
80′ Zwykły wpis

Olimpia broni się całą jedenastką, a prawie cała drużyna Arki atakuje.Gdynianie nie chcą remisu, liczy się tylko zwycięstwo.

79′ Komentarz

Arkowcom nagle zaczęło zależeć na prowadzeniu gry, szkoda że tak późno.

79′ Zmiana zawodnika

Na boisko wbiega Jędrzejowski, w zamian za Kowalskiego. Czy Jędrzejowski strzeli 3 bramkę w swoim trzecim występie?

77′ Ważne zdarzenie

To musiał być gol! Po Dośrodkowaniu Kowalskiego z rzutu wolnego głową uderzał Ivanovski, piłka odbiła się od dwóch słupków, a Mazurkiewicz nie trafił na pustą bramkę z 5 metrów!

76′ Zmiana zawodnika

Zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Ruszkul, a w jego miejsce Kryszak.

75′ Komentarz

Fatalne krycie podczas rozegrania tego rzutu wolnego. Piłka trafia do Dziedzica, ten w sytuacji sam na sam trafia w słupek, a Tomasik chcąc wybić niefortunnie trafia do własnej bramki.

73′ Gol samobójczy
GOOOOOOOOOOL! 1:1! Fatalny błąd zawodników Arki. Gol samobójczy Piotra Tomasika!

72′ Zwykły wpis

Rzut wolny dla Olimpii 30 metrów od bramki Arki, zanosi się na dośrodkowanie.

19:00 Komentarz użytkownika
@RafaAG: Myślę że po dzisiejszym meczu, wielu kibiców się z Tobą zgodzi. Surdykowski zagrał fatalnie.

71′ Zwykły wpis

Rzut rożny dla Arki bez rezultatów, kontrę Olimpii zatrzymuje faulem Jarzębowski.

70′ Zwykły wpis

Do narożnika boiska powoli zmierza Radzewicz, kolejna szansa dla Arki.
69′ Zwykły wpis

Jarun fatalnie podaje piłkę do Tomasika, jednak Dziedzic nie potrafił wykorzystać błędu obrońcy Arki. Ostatecznie wszystko wyjaśnia Mazurkiewicz.

68′ Kontuzja

Przy linii bocznej leży Tomasik.
67′ Komentarz

Czy wejście Ivanovskiego rozrusza grę Arki? Zapraszam do komentowania.
66′ Zwykły wpis

Radzewicz technicznie dośrodkował w pole karne, jednak znakomicie powrócił jeden z obrońców, który powalczył o piłkę z Pruchnikiem.

65′ Zwykły wpis

Dobrze rozegrany "róg". Kolejne niezłe dośrodkowanie zaliczył Radzewicz, jednak strzał z woleja Pruchnika został zablokowany.
64′ Zwykły wpis

Ivanovski wywalczył rzut rożny.

63′ Zmiana zawodnika

Boisko opuścił Surdykowski, a w jego miejsce Ivanovski. Kibice śpiewają: "Dziękujemy" :), to był fatalny występ Surdykowskiego.

Zapowiadana zmiana, boisko opuszcza Białek, którego zastępuje Grischok, były gracz Widzewa.

61′ Komentarz

Szykują nam się zmiany, prawdopodobnie na boisko wejdzie Paul Grischok, a w drużynie Arki Ivanovski.

59′ Zwykły wpis

Jarzębowski protestuje u sędziego, twierdzi że był faulowany. Tomasz Kwiatkowski jest głuchy na jego protesty.

58′ Zwykły wpis

Ruszkul fauluje Tomasika blisko linii środkowej.

57′ Zwykły wpis

Radzewicz założył "siatkę" Kowalskiemu, jednak kapitana gości wsparł kolega z drużyny i naprawił jego błąd.
56′ Zwykły wpis

Fatalnie Arka rozegrała akcję i w efekcie strata...
55′ Zwykły wpis

Sędzia dopatrzył się faulu Tomasika na Ruszkulu, moim zdaniem bezpodstawnie.
54′ Gwizdek

Na pierwszym w tym meczu spalonym Janusz Dziedzic.

53′ Zwykły wpis

Zbyt mocne podanie od Flisa do Radzewicza, jednak Wróbel znakomicie wychodzi z bramki i wybija piłkę. Inaczej mielibyśmy groźną sytuację sam na sam.
52′ Zwykły wpis

Małe przemeblowanie w zespole Arki, występujący dotychczas na lewej pomocy Radzewicz, cofnął się do obrony, zmieniając Tomasika. Z kolei Tomasik zmienił stronę z Kowalskim, który teraz gra na lewym skrzydle.
51′ Zwykły wpis

Ładna kombinacyjna akcja Arki, jednak zbyt wolny Surdykowski zaprzepaszcza wysiłki kolegów.

50′ Zwykły wpis

Dobre kręcone dośrodkowanie z rzutu wolnego Jakuba Kowalskiego wybijają obrońcy gości.
49′ Zwykły wpis

Radzewicz powstrzymany przez Stańka, dobrym wślizgiem.

48′ Zwykły wpis

Dobry rajd Ruszkula prawą stroną, ale dośrodkowanie wybija czujny Mazurkiewicz.
47′ Zwykły wpis

Dośrodkowuje Radzewicz, ale strzał głową Pruchnika nie był skierowany nawet obok bramki. Fatalne uderzenie.

Rożny dla Arki, po złej interwencji jednego z obrońców Olimpii.
46′ Rozpoczęcie II połowy

No to zaczynamy! Bez zmian w obu zespołach.

Zawodnicy schodzą z boiska i udają się do szatni. Szczególnie razi dzisiaj nieskuteczność Arki, a w szczególności Janusza Surdykowskiego. Olimpia stworzyła sobie tylko jedną sytuację. Zapraszam na kwadrans przerwy, przyda się chwila oddechu! Do usłyszenia.

46′ Zakończenie I połowy
Sędzia Kwiatkowski kończy pierwszą połowę. Do przerwy Arka prowadzi z Olimpią 1:0.

45′ Komentarz

1 minuta doliczona, tymczasem z trybun kibice głośno wyrażają swoją dezaprobatę dla pracy arbitra, który nie zauważył że Pruchnik leży na boisku.

44′ Ważne zdarzenie
Surdykowski sam na sam! Napastnik Arki zamiast strzelać przyjął piłkę i zmarnował idealną okazję!

43′ Żółta kartka

Żółta kartka dla Kowalskiego, za faul na Abramowiczu.
43′ Zwykły wpis

Strzał Tomasika głową zablokował obrońca. Rzut rożny znowu źle wykonany, kontra Olimpii.
42′ Zwykły wpis

Słabo rozegrany rzut rożny, a kontra Olimpii powstrzymana faulem przez Kowalskiego.
41′ Zwykły wpis

Dośrodkowanie Surdykowskiego zablokowane, rzut rożny.

39′ Zwykły wpis

Kowalski powstrzymany przez Abramowicza, który lepiej zagrał ciałem i osłonił piłkę.
38′ Ważne zdarzenie

Ależ to była szansa dla Arki! Dośrodkowanie Tomasika niemalże idealnie na głowę Surdykowskiego, a ten nie trafia w piłkę, wyręczyli go obrońcy i mamy rzut rożny.

37′ Zwykły wpis

Kolejny błąd Krajanowskiego, tym razem zagrał piłkę wprost pod nogi zawodnika Olimpii.
36′ Zwykły wpis

Nasilają się opady śniegu, warunki nie sprzyjają grze w piłkę.

35′ Komentarz

"Kto nie skacze, ten z zarządu, Hej!" :)
34′ Kontuzja

Przerwa w grze, na boisku leży Staniek.
33′ Zwykły wpis

Kowalski pada przed polem karnym, jednak sędzia pokazuje, że nic nie było. Ależ ochotę do grania ma dzisiaj Kowalski. Jest dosłownie wszędzie.
32′ Zwykły wpis

Znakomite dośrodkowanie Kowalskiego z prawej strony wybite w ostatniej chwili przez obronę.

30'
GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0! Sławomir Mazurkiewicz!

29′
Rzut wolny dla Arki tuż przy polu karnym Olimpii

28′ Radzewicz uderza na bramkę, ale pewnie broni Wróbel!

27′ Surdykowski hamuje akcję Arki, przyjmując piłkę którą powinien od razu odegrać.

26′ Olimpia nie może wyjść z własnego pola karnego, oblężenie bramki gości. Arkowcy strzelają raz po raz jednak najczęściej blokują obrońcy.

26′ Ależ zamieszanie w polu karnym gości po tym rzucie rożnym! Piłkę w ostatniej chwili ciałem zablokował obrońca i czym prędzej wybił futbolówkę.

25′ Dobre dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu wolnego wybijają obrońcy, rzut rożny.

24′ Rzut wolny dla Arki 35 metrów od pola karnego gości, faulowany Pruchnik.

23′ Przepiękny rajd Frańczaka, jego podanie minęło Szlagę a piłkę w ostatniej chwili wybił Jarzębowski.

22′ Krajanowski popełnia błąd przy linii bocznej, aut dla Olimpii. Bardzo źle wykonany i przy piłce znowu Arka.

21′ Ambitnie o piłkę walczy Kowalski, jednak Kłus bardzo dobrze odebrał mu piłkę.

20′ Piłka spłatała figla Marcinowi Stańkowi,, obrońca Olimpii musiał wybić piłkę.

19′ Krajanowski w pojedynku z Abramowiczem. Obrońca gospodarzy faulował Abramowicza i rzut wolny dla gości.

18′ Tomasik wywalczył aut dla Arki.

17′ Arka buduje przewagę, choć piłkarze Arki w większości podają niecelnie.

16 ' Frekwencja na "Torach", przy okazji widać stan murawy.

15′ Dużo walki w środku pola, warunki nie sprzyjają kombinacyjnej grze.

14′ Wstrzelenie Tomasika w pole karne wybija Kowalski, kapitan gości.

12′ Strata Jaruna na połowie Olimpii jednak szybka kontra zatrzymana przez zawodników Arki faulem.

11′ Boisko w Gdyni jest lekko zaśnieżone, jednak podgrzewana murawa powinna sobie z tym poradzić.

7′ Żółta kartka : Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukaranym Janusz Białek.

6′ To powinien być rzut karny! Jakub Kowalski mija obrońców Olimpii, uderza ale wprost w rękę Macieja Dąbrowskiego. Sędzia jednak nie wskazuje na jedenastkę i nakazuje grać dalej. Poważny błąd arbitra... jak słusznie zauważyli kibice Arki.

6′ Zostali pod bramką Olimpii Arkowcy. Strzał Pruchnika został zablokowany i będzie kolejny korner.

4′ Niezły strzał Janusza Surdykowskiego sparowany na rzut rożny przez Michała Wróbla.

2′ Sektor "Górka" pusty, a pozostałe miejsce również nie wypełnione do końca. Protest i zimowa aura nie sprzyjają dziś wysokiej frekwencji.

1′ Rozpoczęcie meczu (oraz I połowy)

Zaczynamy!

17:18 Szybko poradzili sobie w Gdyni z atakiem zimy. Murawa jest cały czas nagrzewana i biały puch już znika z piłkarskiej areny. Murawa jest w dobrym stanie.
17:16 Ławka rezerwowych Olimpii: Cieciura, Ratajczak, Kryszak, Domżalski, Grischok, Suler, Zaniewski
17:15 Ławka rezerwowych Arki: Iwanowski, Jędrzejowski, Bochenek, Kasperkiewicz, Benevente, Niedziela, Szromnik
17:14 Pada śnieg, murawa jest biała. Piłkarze będą dziś chyba grać pomarańczową piłką.
17:14 Witamy z Gdyni, gdzie przywitała nas dziś iście zimowa aura.