**I TEAM GARMIN CERVELO (USA)
GRM **
1 MARTIN DANIEL
IRL 19860820
2 KREDER MICHEL
NED 19870815
3 LE MEVEL CHRISTOPHE
FRA 19800911
4 HAUSSLER HENRICH
AUS 19840225
5 MAASKANT MARTIJN
NED 19830727
6 PETERSON THOMAS
USA 19861224
7 TALANSKY ANDREW
USA 19881123
8 VAN MARCKE SEP
BEL 19880728
FISCHER MURILO
BRA 19790616
BOBRIDGE JACK
AUS 19890713
MEYER CAMERON
AUS 19880111
RASCH GABRIEL NOR
NOR19760408
II LIQUIGAS – CANNONDALE (ITA)
LIQ
11 AGNOLI VALERIO
ITA 19850106
12 BELLOTTI FRANCESCO
ITA 19790806
13 BODNAR MACIEJ
POL 19850307
14 CAPECCHI EROS
ITA 19860613
15 NERZ DOMINIK
GER 19890825
16 NIBALI VICENZO
ITA 19841114
17 PATERSKI MACIEJ
POL 19860912
18 SAGAN PETER
SKV 19900126
CARUSO DAMIANO
ITA 19871012
DA DALTO MAURO
ITA 19810408
MARANGONI ALAN
ITA 19840716
WURF CAMERON
AUS 19830803
III TEAM LAMPRE – ISD (ITA)
LAM
21 NIEMIEC PRZEMYSŁAW
POL 19800411
22 SCARPONI MICHELE
ITA 19790925
23 KVACHUK OLEKSANDR
UKR 19830723
24 MARZANO MARCO
ITA 19800610
25 RIGHI DANIELE
ITA 19760328
26 SPEZIALETTI ALESSANDRO
ITA 19750114
27 SPILAK SIMON
SLO 19860623
28 ULISSI DIEGO
ITA 19890715
PIETROPOLLI DANIELE
ITA 19800711
MORI MANUELE
ITA 19800809
KRIVTSOV DMYTRO
UKR 19850403
KOSTYUK DENYS
UKR 19820313
**IV QUICK STEP CYCLING TEAM (BEL)
QST**
31 CATALDO DARIO ITA 19850317
32 CHICCHI FRANCESCO ITA 19801127
33 DE MAAR MARC NED 19840215
34 MALACARNE DAVIDE ITA 19870711
35 REDA FRANCESCO ITA 19821119
36 SEELDRAEYERS KEVIN BEL 19860912
37 BOONEN TOM BEL 19801015
38 VAN DE WALLE KRISTOF BEL 19850405
VAN KEIRSBULCK GUILLAUME BEL 19910214
CAPPELLE ANDY BEL 19790430
ROBERT FREDERIQUE BEL 19890125
STAUFF ANDREAS GER 19870122
V KATUSHA TEAM (RUS)
KAT
41 ARGUELYES ARKIMEDES RUS 19880709
42 CARUSO GIAMPAOLO ITA 19800815
43 IGNATENKO PETR RUS 19870927
44 DI LUCA DANILO ITA 19760102
45 PAOLINI LUCA ITA 19770117
46 PLIUSCHIN ALEKSANDR MDA 19870113
47 POZZATO FILIPPO ITA 19810910
48 TRUSOV NIKOLAY RUS 19850702
BRUTT PAVEL RUS 19820129
HOSTE LIFF BEL 19770717
PORSEV ALEKSANDER RUS 19860221
ISAYCHEV VLADIMIR RUS 19860421
Zobacz NAJLEPSZY SERWIS O 68. Tour de Pologne
**VI SAXO BANK SUNGUARD (DEN)
SAX**
51 MARYCZ JAROSŁAW POL19870414
52 BELLIS JOHNNY GBR 19880816
53 JORGENSEN JONAS AAEN DEN 19860420
54 HAEDO JUAN JOSE AGR 19810126
55 BOARO MANUELE ITA 19871203
56 MAJKA RAFAŁ POL 19890912
57 HAEDO LUCAS SEBASTIAN AGR 19830418
58 DIDIER LAURENT LUX 19840719
COOKE BADEN AUS 19781012
TANNER DAVID AUS 19840930
NUYENS NICK BEL 19800505
ROBERTS LUKE AUS 19770125
VII HTC – HIGHROAD (USA)
THR
61 ALBASINI MICHAEL SUI 19801220
62 DEGENKOLB JOHN GER 19890107
63 FAIRLY CALEB USA 19881202
64 HOWARD LEIGH AUS 19891018
65 RASMUSSEN ALEX DEN 19840609
66 SIVTSOV KANSTANTIN BLR 19820809
67 SMUKULIS GATIS LAT 19870415
68 VELITS MARTIN SVK 19850221
EISEL BERNHARD AUS 19810217
GRABSCH BERT GER 19750619
LEWIS CRAIG USA 19850110
ROULSTON HAYDEN NZL 19810110
VIII LEOPARD – TREK (LUX)
LEO
71 CLARKE WILL AUS 19850411
72 KLEMME DOMINIC GER 19861031
73 NIZZOLO GIACOMO ITA 19890130
74 ROHREGGER THOMAS
75 STAMSNIJDER TOM NED19850515
76 PIRES BRUNO POR 19810515
77 VIGANO DAVIDE ITA 19840612
78 WEGMANN FABIAN GER 19800620
**IX BMC RACING TEAM (USA)
BMC**
81 BALLAN ALESSANDRO ITA 19791106
82 BEYER CHAD USA 19860815
83 BUTLER CHRISTOPHER USA 19880216
84 KRISTOFF ALEXANDER NOR 19870507
85 MURPHY JOHN USA 19841215
86 SANTAMBROGIO MAURO ITA 19840710
87 ROE TIM AUS 19891028
88 WYSS DANILO SUI 19850826
SHAR MICHAEL SUI 19860929
EYSSEN YANNICK BEL 19890626
SANTAROMITA IVAN ITA 19840430
TSCHOPP JOHANN SUI 19820107
X SKY PRO CYCLING (GBR)
SKY
91 CARLSTROM KJELL FIN 19761018
92 CUMMINGS STEPHEN GBR 19810319
93 FROOME CHRISTOPHER GBR 19850520
94 KENNAUGH PETER GBR 19890615
95 LOFKVIST THOMAS SWE 19840404
96 NORDHAUG LARS PETTER NOR 19840514
97 POSSONI MORRIS ITA 19840701
98 STANNARD IAN GBR 19870525
AUGUSTYN JOHN LEE RSA 19860810
CIONI DARIO ITA 19741202
ROGERS MICHAEL AUS 19791220
PAUWELS SERGE BEL 19831121
Zobacz NAJLEPSZY SERWIS O 68. Tour de Pologne
**XI PRO TEAM ASTANA (KAZ)
AST**
101 BAZAYEV ASSAN KAZ 19810222
102 CLARKE SIMON AUS 19860718
103 DYACHENKO ALEKSANDR KAZ 19831017
104 GASPAROTTO ENRICO ITA 19820322
105 IGLINSKIY VALENTIN KAZ 19840512
106 KISERLOVSKI ROBERT CRO 19860809
107 PETROV EVGENY RUS 19780525
108 KESSIAKOFF FREDERIK SWE 19800517
KANGERT TANEL EST 19870311
NEPOMNYACHSHIY YEVGENIY KAZ 19870312
KIREYEV ROMAN KAZ 19870214
LORENZETTO MIRCO ITA 19810714
**
XII OMEGA PHARNA –LOTTO (BEL)
OLO**
111 BAKELANTS JAN BEL 19860214
112 BLYTHE ADAM GBR 19891001
113 DE CLERCQ BART BEL 19860826
114 DE GREEF FRANCIS BEL 19850202
115 HANSEN ADAM AUS 19810511
116 PUJOL MUNOZ OSCAR ESP 19831016
117 REYNES MIMO VICENTE ESP 19810730
118 VEIKKANEN JUSSI FIN 19810329
**XIII RABOBANK CYCLING TEAM (NED)
RAB**
121 BROWN GRAEME AUS 19790409
122 CLEMENT STEF NED 19820924
123 VAN EMDEN JOS NED19850218
124 FLENS RICK NED 19830411
125 MARTENS PAUL GER 19831026
126 MATTHEWS MICHAEL AUS 19900926
127 SLAGTER TOM NED 19890701
128 VAN WINDEN DENNIS NED 19871202
LANGEVELD SEBASTIAN NED 19850117
LEEZER TOM NED19851226
WEENING PIETER NED 19810405
KRUIJSWIJK STEVEN NED 19870607
**XIV TEAM RADIOSHACK (USA)
RSH**
131 BUSCHE MATTHEW USA 19850509
132 CARDOSO MANUEL POR 19830407
133 BEWLEY SAM NZL 19870722
134 KWIATKOWSKI MICHAŁ POL 19900602
135 LEQUATRE GEOFFROY FRA 19810630
136 MACHADO TIAGO POR 19851018
137 OLIVEIRA NELSON POR 19890306
138 ROVNY IVAN RUS 19870930
DEIGNAN PHILIP IRL 19830907
**
XV EUSKALTEL EUSKADI (ESP)
EUS **
141 FERNANDEZ DE LARREA KOLDO ESP 19810913
142 MINGUEZ AYALA MIGUEL ESP 19800830
143 CAZAUX PIERRE FRA 19840607
144 SESMA DANIEL ESP 19840618
145 ARAMENDIA LORENTE JAVIER FRANCISCO ESP 19861205
146 CASTROVIEJO NICOLAS JONATHAN ESP 19870427
147 AZANZA SOTO JORGE ESP 19820616
148 IZAGUIRRE INSAUTI JON ESP 19890204
VELASCO IVAN ESP 19800207
BILBAO PEIO ESP 19900225
Zobacz NAJLEPSZY SERWIS O 68. Tour de Pologne
**XVI MOVISTAR TEAM (ESP)
MOV**
151 BRUSEGHIN MARZIO ITA 19740615
152 KONOVALOVAS IGNATAS LTU 19851208
153 KIRYIENKA VASIL BLR 19810628
154 MADRAZO RUIZ ANGEL ESP 19880730
155 OYARZUN CARLOS IVAN CHI 19811026
156 PASAMONTES RODRIGUEZ LUIS ESP 19791002
157 SAMOILAU BRANISLAU BLR 19850525
158 PLAZA MOLINA RUBEN ESP 19800229
**XVII VACANSOLEIL – DCM (NED)
VCD**
161 CARRARA MATTEO ITA 19790325
162 DE VOLDER STIJN BEL 19790829
163 FEILLU ROMAIN FRA 19840416
164 GOŁAŚ MICHAŁ POL 19840429
165 KEIZER MARTIJN NED 19880325
166 LAGUTIN SERGEY UZB 19810114
167 MARCATO MARCO ITA 19840211
168 POELS WOUT NED 19871001
MOSQUERA EZEQUELI ESP 19751119
SELVAGGI MIRKO ITA 19850211
VEUCHELEN FREDERIK BEL 19780904
PIDGORNY RUSLAN UKR 19770725
XVIII AG2R LA MONDIALE
(FRA)
ALM
171 NOCENTINI RINALDO ITA 19770925
172 BOUET MAXIME FRA 19861103
173 ELMIGER MARTIN SUI 19780923
174 GASTAUER BEN LUX 19871114
175 HINAULT SEBASTIEN FRA 19740211
176 PERGET MATHIEU FRA 19840918
177 RAVARD ANTHONY FRA 19830928
178 RIBLON CHRISTOPHE FRA 19810117
HOUANARD STEVE FRA 19860402
CHAMPION DIMITRI FRA 19830906
MONTAGUTI METTEO ITA 19840106
LOUBET JULIEN FRA 19850111
**
XIX SKIL SHIMANO (NED)
SKS**
181 HUPOND THIERRY FRA 19841110
182 SPRICK MATTHIEU FRA 19810929
183 FROHLINGER JOHANNES GER 19850609
184 TIMMER ALBERT NED 19850613
185 VEELERS TOM NED 19840914
186 GESCHKE SIMON GER 19860313
187 CHENG JI CHN 19870115
188 KITTEL MARCEL GER 19880511
GENIEZ ALEXANDRE FRA 19880416
**XX DE ROSA – CERAMICA FLAMINIA (ITA)
DER**
191 BAILETTI PAOLO ITA 19800715
192 ROCCHETTI FEDERICO ITA 19860114
193 VILA ERRANDONEA PATXI JAVIER ESP 19751011
194 BRAMBILLA GIORGIO ITA 19880919
195 MERLO MICHELE ITA 19840607
196 MAGGIORE GIANLUCA ITA 19850221
197 FEDI MATTEO ITA 19881111
198 PISCOPIELLO FABIO ITA 19850216
BAGGIO FILIPPO ITA 19880605
GIRARDI EDOARDO ITA 19851022
Zobacz NAJLEPSZY SERWIS O 68. Tour de Pologne
**XXI CCC POLKOWICE POLSAT (POL)
CCC**
201 RUTKIEWICZ MAREK POL 19810508
202 MORAJKO JACEK POL 19810426
203 MENDES JOSE POR 19850424
204 MARCZYŃSKI TOMASZ POL 19840306
205 TACIAK MATEUSZ POL 19840619
206 JANIACZYK BŁAŻEJ POL 19830127
207 MATYSIAK BARTŁOMIEJ POL 19840911
208 BODNAR ŁUKASZ POL 19820510
WITECKI MARIUSZ POL 19810510
JANISZEWSKI SYLWESTER POL 19880124
SMOLEŃ TOMASZ POL 19830203
XXII REPREZENTACJA POLSKI (POL)
211 HUZARSKI BARTOSZ POL 19801027
212 DĄBROWSKI JAROSŁAW POL 19830720
213 CIEŚLIK PAWEŁ POL 19860412
214 BERNAS PAWEŁ POL 19900524
215 GRADEK KAMIL POL 19900917
216 GAWROŃSKI PIOTR POL 19900325
217 KUREK ADRIAN POL 19880329
218 PODLASKI MICHAŁ POL 19880613
KOWALCZYK JAROSŁAW POL 19890423
OWSIAN ŁUKASZ POL 19900224
TOMASIAK KONRAD POL 19911202
KULAS MAREK POL 19920408
Zobacz NAJLEPSZY SERWIS O 68. Tour de Pologne
Skype Redakcji
Wybory samorządowe 2024 - II tura
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?