Jagiellonia Białystok wygrała z Steel Azin FC

ro2
Jagiellonia Białystok w swoim trzecim spotkaniu podczas obozu pokonała piąty zespół irańskiej ekstraklasy - Steel Azin FC 3:2 (1:0).

Na prowadzenie Jagiellonię w 34. minucie wyprowadził Tomasz Frankowski. W końcówce spotkania niezwykle skuteczny okazał się nowo pozyskany Maciej Makuszewski, który w przeciągu dwóch minut zdobył dwie bramki.

W 38. minucie z urazem achillesa boisko zmuszony był opuścić obrońca Krzysztof Hus.

To trzecie zwycięstwo białostoczan podczas obozu. "Żółto-czerwoni" pokonali wcześniej dwa chorwackie zespoły - NK Istra 1961 2:0 oraz NK Zagreb 2:1.

Dzisiejsze spotkanie odbyło się w austriackiej miejscowości Rudersdorf położonej 65 kilometrów od Radenci, czyli miejsca pobytu Jagiellonii na zgrupowaniu.

Jagiellonia Białystok - Steel Azin FC 3:2 (1:0)
Bramki: Tomasz Frankowski 34', Maciej Makuszewski 86', 87' - ? 60', ? 69'.

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Grzegorz Sandomierski - Igor Lewczuk, Tadas Kijanskas, Thiago Rangel, Krzysztof Hus (38' Piotr Klepczarek) - Tomasz Kupisz, Mladen Kašćelan, Rafał Grzyb, Jarosław Lato - Kamil Grosicki, Tomasz Frankowski. (II połowa) Grzegorz Sandomierski - Alexis Patricio Norambuena Ruz, Piotr Józefiak, Mariusz Gogol, Piotr Klepczarek (75' El Mehdi Sidqy) - Maciej Makuszewski, Hermes, Marcin Burkhardt, Bruno - Bartłomiej Pawłowski (75' Jan Pawłowski), Maycon.

Źródło: Jagiellonia Białystok

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani