(© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

3 maja, z zalewu Repczyce, płetwonurkowie wyłowili ciało 20-latka. Jest to pierwsza ofiara wody w województwie podlaskim.

Poszukiwania 20-letniego mieszkańca Czeremchy trwały od 2 maja wieczorem. Jak informuje w Telewizji Białystok, dyżurny podlaskiej policji, dwaj mężczyźni kąpali się w zalewie w Repczycach. Jeden z nich zauważył jak drugi zanurza się pod wodę i pod nią pozostaje.

Poszukiwania przerwano na noc 2 maja. Na nowo wznowiono je w czwartek 3.05, po godzinie dziewiątej. Na miejscu pracowało trzech płetwonurków oraz ekipa ratownictwa wodnego z Siemiatycz.

„St. asp. Justyna Aćman z zespołu prasowego podlaskiej policji dodaje, że - Na chwilę obecną wiadomo, tylko tyle, że mężczyzna, którego ciało odnaleziono pochodził z Czeremchy, nie znane są szczegóły okoliczności jego utonięcia, nie ma informacji, czy wcześniej spożywał alkohol.”


Źródło: Obiektyw TVP Białystok, Małgorzata Półtorak


Zobacz też


Wiadomości kryminalne na stronie: Podlaskiej Kroniki PolicyjnejZapisz się do newslettera! Dodaj też swój artykuł lub prześlij swoje zdjęcia!


Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!