Kierowca skody ominął stojące i przepuszczające pieszych auto. Potrącił przejeżdżającego przez przejście 12-letniego rowerzystę. Potłuczony chłopak trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają białostoccy policjanci.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zdarzenia doszło w środę tuż po godzinie 17.00 w Białymstoku na ulicy Branickiego przed rondem Lussy. Jak wstępnie ustalili policjanci 67-letni kierowca skody jechał lewy pasem ruchu w kierunku ulicy Piłsudskiego. Dojeżdżając do ronda ominął stojący na prawym pasie i przepuszczający pieszych inny samochód. W wyniku tego manewru potrącił przejeżdżającego przez przejście 12-letniego rowerzystę. Ranny chłopak trafił do szpitala. Szczęśliwie nic poważnego się nie stało. Młody kierowca jednośladu jest jedynie potłuczony.

Okoliczności i przyczyny wypadku ustalają białostoccy policjanci.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!