Wybierz miasto

Zmęczyli Juranda

Autor: ag

2005-10-17, Aktualizacja: 2005-10-17 06:00

Podlasianie w pierwszej połowie grali jak z nut. Agresywna obrona i szybkie ataki spowodowały, że wygrywali 15:10, a na przerwę schodzili z wynikiem 18:15. Białostoczanie wygrywali jeszcze cztery minuty przed końcem meczu – 28:27.
    – Dwie kary dla nas spowodowały, że Jurand najpierw odrobił straty, a później wyszedł na prowadzenie. Po moim trafieniu 10 sekund przed końcem doprowadziliśmy do remisu – kończy Nocny.

WYNIKI 5 KOLEJKI
    Jurand Ciechanów – SSBO Białystok 30:30 (15:18). Widzów: 100.
    Jurand: Mroziński (Sarnowski) – Krajewski – 11, Prątnicki – 9, Gregorowicz – 4, Nawrocki – 3, Rytkowski – 1, Graboń – 1, Balcerzak – 1.
    SSBO: M. Dziekoński, (Kiedysz) – Lange – 11, Dytman – 5, E. Dziekoński – 5, Ginter – 3, Borsuk – 3, Nocny – 2, Ołdakowski – 1.
    Warszawianka Warszawa – Wisła II Puławy 32:22, Kasztelan Sierpc – Włókniarz Konstantynów 35:30, ChKS Łódź – Pabiks Pabianice 22:26, Wisła II Płock – Trójka Ostrołęka 41:21.