Wybierz region

Wybierz miasto

  Zawód: student-biznesmen

  Autor: (au)

  2005-10-17, Aktualizacja: 2005-10-18 07:31

  Z pomocy Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości będą mogły skorzystać osoby, których pomysły na firmę zostaną wyłonione w ramach konkursu "Najlepsze biznesplany w AIP".  Z pomocy Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości będą mogły skorzystać osoby, których pomysły na firmę zostaną wyłonione w ramach konkursu "Najlepsze biznesplany w AIP".
  Młodzi przedsiębiorcy otrzymają pomoc w postaci m.in.:
  l darmowych porad prawnych, rozliczeń księgowych, szkoleń.
  Inkubator zapewni im również dostęp do telefonu, Internetu, udostępni część pomieszczeń biurowych.
  - Oferujemy naszym beneficjentom możliwość działania na zasadzie pionów Fundacji Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości - mówił Tomasz Stypułkowski, dyrektor AIP w Białymstoku na uroczystości otwarcia instytucji - Oznacza to, firma może działać na rynku, ale przedsiębiorca nie musi uiszczać składek ubezpieczeniowych.
  Białostocki Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości jest szesnastą tego typu placówką w Polsce. Powstał przy współpracy studentów i władz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku, tam też ma swoją siedzibę.
  * * *
  Do tej pory na konkurs "Najlepsze biznesplany w AIP" przysłano siedem projektów. Zainteresowani prowadzeniem własnej firmy z pomocą AIP, mogą przesyłać swoje pomysły do 31 października 2005 roku na adres internetowy: konkurs@inkubatory.pl.

  Sonda

  Które miejsce zajmie Jagiellonia w obecnym sezonie II ligi

  • 2-3 (40%)
  • niższe niż 10 (40%)
  • 1 (20%)
  • 4-10 (0%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.