Wybierz region

Wybierz miasto

  Wszyscy gotowi

  Autor: kw

  2005-10-13, Aktualizacja: 2005-10-13 06:00

  – Wszyscy są bardzo dobrze przygotowani, wszyscy mogą dojść do finału i zwyciężyć. Trzeba mierzyć wysoko i oczekuje dobrych występów. Oczywiście mogą zdarzyć się rzeczy nieprzewidziane, jak kontuzje, czy ...  – Wszyscy są bardzo dobrze przygotowani, wszyscy mogą dojść do finału i zwyciężyć. Trzeba mierzyć wysoko i oczekuje dobrych występów. Oczywiście mogą zdarzyć się rzeczy nieprzewidziane, jak kontuzje, czy krzywdzące werdykty, ale generalnie jesteśmy optymistami – mówi Żyliński.
  Po kontuzji do kadry Hetmana wracają dwaj kluczowi zawodnicy: Marcin Łęgowski (60 kg), który zmagała się z urazem kości policzkowej oraz Grzegorz Kiełsa, który od dłuższego czasu narzekał na uraz kręgów szyjnych. W Jaworznie Żyliński będzie mógł zatem rzucić do walki wszystkich swoich podopiecznych i hetmańscy powinni umocnić się na prowadzeniu w punktacji generalnej Grand Prix PZB.
  Jutro w Jaworznie przeprowadzone zostaną: ważenie zawodników, konferencja techniczna i losowanie, a wieczorem walki ćwierćfinałowe. Półfinały zaplanowano na jutro, a triumfatorów poznamy w sobotę.

  SKŁAD HETMANA
  54 kg: Paweł Juszczyk
  57 kg: Andrzej Liczik
  60 kg: Marcin Łęgowski
  64 kg: Piotr Sielawa
  69 kg: Robert Świerzbiński i Łukasz Zambrzycki
  75 kg: Mirosław Nowosada
  81 kg: Paweł Głażewski
  91 kg: Krzysztof Zimnoch
  + 91 kg: Grzegorz Kiełsa.

  Sonda

  Które miejsce zajmie Jagiellonia w obecnym sezonie II ligi

  • 2-3 (40%)
  • niższe niż 10 (40%)
  • 1 (20%)
  • 4-10 (0%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.