Wybierz region

Wybierz miasto

  Kolekcjoner żółtych kartek

  Autor: kw

  2005-10-19, Aktualizacja: 2005-10-19 06:00

  Taki występ powinien zaowocować miejscem w podstawowym składzie na kolejne spotkanie. Niestety, Sobocińskiego zabraknie w starciu z Kujawiakiem we Włocławku, bo w sobotę zawodnik Jagi zobaczył czwarty żółty kartonik i ...  Taki występ powinien zaowocować miejscem w podstawowym składzie na kolejne spotkanie. Niestety, Sobocińskiego zabraknie w starciu z Kujawiakiem we Włocławku, bo w sobotę zawodnik Jagi zobaczył czwarty żółty kartonik i czeka go pauza. Piłkarz bardzo żałuje, że nie zagra przeciwko poprzedniemu pracodawcy.
  – Trochę głowa mi się zagotowała i niepotrzebne ostre wejście sprawiło, że nie wystąpię we Włocławku. Szkoda, bardzo tego chciałem. Jestem na siebie zły, bo mam coś do udowodnienia dyrektorowi Kujawiaka – mówi Sobociński.

  W szaliku Jagi

  Napastnik białostockiego zespołu staje się kolekcjonerem kartoników. Poprzedni sędziowie karali białostoczanina „żółtkami" w starciach z Heko Czermno, Piastem Gliwice i Szczakowianką Jaworzno.
  – Rzeczywiście, sporo się ich uzbierało i mam ich więcej jak obrońcy. Taki mam styl gry i muszę coś z tym zrobić, bo zdaje się, że pierwszy w drużynie będę pauzować. Już w Amice miałem kilka przerw właśnie za kartki – dodaje piłkarz.
  Sobociński uważa, że to Jaga będzie faworytem sobotniej potyczki.
  – Na pewno Kujawiaka nie można lekceważyć, ale jak zagramy z takim zaangażowaniem, jak z KSZO, to jestem spokojny o wynik. Nie mogę wystąpić więc zasiądę na trybunach w szaliku Jagiellonii i będę ściskał kciuki za kolegów – deklaruje gracz żółto-czerwonych.  We Włocławku zabraknie także kilku kontuzjowanych graczy. Pomocnik Robert Speichler przechodzi rehabilitację po zabiegu chirurgicznym łąkotki. Rozpoczął już indywidualne treningi, ale jego przerwa musi jeszcze trochę potrwać. Z gry wyłączony jest też obrońca Robert Kolasa. Pozostali gracze są zdrowi i mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu składu przez trenera Adama Nawałkę.

  Sonda

  Które miejsce zajmie Jagiellonia w obecnym sezonie II ligi

  • 2-3 (40%)
  • niższe niż 10 (40%)
  • 1 (20%)
  • 4-10 (0%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.