Wybierz region

Wybierz miasto

    GOTOWI-START

    Autor: sk

    2005-10-14, Aktualizacja: 2005-10-14 06:00

    PIŁKA NOŻNAII liga: Jagiellonia Białystok – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Białystok, sobota – 15 października, godz. 14.30, na stadionie przy ul. Słonecznej 1).



    PIŁKA NOŻNA
    II liga: Jagiellonia Białystok – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Białystok, sobota – 15 października, godz. 14.30, na stadionie przy ul. Słonecznej 1).

    III liga: ŁKS Łomża – Stal Głowno (Łomża, sobota – 15 października, godz. 14, na stadionie przy ul. Zjazd 18).

    IV liga: Pogoń Łapy – Tur Bielsk Podlaski (Łapy, niedziela – 16 października, godz. 14, na stadionie przy ul. Leśnikowskiej 18 A).
    Supraślanka Supraśl – Piast Białystok (Supraśl, niedziela – 16 października, godz. 14, na stadionie przy ul. Konarskiego 2).
    Warmia Grajewo – Olimpia Zambrów (Grajewo, sobota – 15 października, godz. 15, na stadionie przy ul. Piłsudskiego 30 A).
    Sparta Augustów – Wissa Szczuczyn (Augustów, niedziela – 16 października, godz. 14, na stadionie przy ul. Tytoniowej 1).
    Hetman Białystok – Pomorzanka Sejny (Białystok, niedziela – 16 października, godz. 15, na stadionie przy ul. Słonecznej 1).
    Krypnianka Krypno – Sokół Sokółka (Krypno, niedziela – 16 października, godz. 14, na stadionie przy szkole podstawowej).
    MKS Mielnik – Jagiellonia II Białystok (Mielnik, sobota – 15 października, godz. 14, na stadionie przy ul. Zaszkolnej 1).
    Cresovia Siemiatycze – Orzeł Kolno (Siemiatycze, niedziela – 16 października, godz. 14, na stadionie przy ul. Nadrzecznej 29).

    SIATKÓWKA
    II liga kobiet: WSAP AZS Białystok – Czarni Węgrów (Białystok, sobota – 15 października, godz. 18, w sali II LO przy ul. Narewskiej 11).

    TENIS STOŁOWY
    I liga mężczyzn: MOKS Słoneczny Stok Białystok – LUKS Skierniewice (Białystok, sobota – 15 października, godz. 16, w sali SP 49 przy ul. Armii Krajowej 32).
    UKS Baruch Dojlidy WSFiZ Białystok – ITR Iława (Białystok, niedziela – 16 października, godz. 16, w sali ZSR przy ul. Suchowolca 26).

    SPORT SZKOLNY
    Finały wojewódzkie w biegach przełajowych: igrzyska (Białystok, sobota – 15 października, godz. 11, w lesie Pietrasze); gimnazjada (Białystok, sobota – 15 października, godz. 12.30, w lesie Pietrasze).

    Sonda

    Które miejsce zajmie Jagiellonia w obecnym sezonie II ligi

    • 2-3 (40%)
    • niższe niż 10 (40%)
    • 1 (20%)
    • 4-10 (0%)

    Korzystamy z cookies i local storage.

    Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.